• Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

 

Milimetriks to Ja  !

     Witaj, nazywam się Małgosia Łopata  i od jakiegoś czasu tworzę firmę Milimetriks, która zajmuje się budowaniem wizerunku oraz wsparciem graficznym

i  marketingowym, dla małych biznesów.

 Początkowo ponad dziesięć lat realizowałam cele biznesowe i marketingowe w małych i średnich firmach w charakterze  specjalisty ds. marketingowych.  Praca na etacie jednak była dla mnie za mało ciekawa i bardzo monotonna a poza tym musiałam realizować graficzne wizje innych osób. nauczyłam się warsztatu pracy, ale zawsze marzyło mi się , że będę tworzyć swoje własne projekty od początku do końca.

Dlatego w pewnym momencie postanowiłam, postawić wszystko na jedna kartę i zacząć szukać swoich klientów

i swoich projektów.

        Tak właśnie powstało Milimetriks, studio grafiki ale w sumie trochę więcej, ponieważ jest to połączenie doświadczenia marketingowego z pasją do grafiki, co jak się okazuje jest bardzo potrzebne w małych firmach, dla których stworzyłam przystępne ceny.

Pracuję głównie na aplikacjach Adobe Creative Cloud czyli Adobe Ilustrator, Photoshop, In Design, Muse, Sketch, XD.

   W moich projektach staram się wykorzystywać nie tylko techniki cyfrowe, ale również rysunek ołówkiem, kredkami, pastelami, farbami akwarelowymi i olejnymi. Techniki takie jak liternictwo, kaligrafia, bardzo urozmaicają projekty i również po nie sięgam.

Inspirują mnie ludzie i podejmowane przez nich wyzwania, dlatego w pierwszej kolejności wspieram małe i średnie firmy oraz biznesy zakładane przez kobiety, dla których tak naprawdę powstał ten projekt.

Moim zdaniem każda mała firma zasługuje

na odpowiedni wizerunek, który nie kosztuje wiele,

a czasem  wymaga  jedynie dopracowania i pasji. Codziennie uczę się czegoś nowego i nie zamierzam się zatrzymywać.