• Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram
O MNIE I NIE TYLKO

Milimetriks to Ja  !

     Witaj, nazywam się Małgosia Łopata  i od jakiegoś czasu tworzę firmę Milimetriks Graphic Studio, która zajmuje się budowaniem wizerunku oraz wsparciem zarówno graficznym

jak i  marketingowym małych biznesów. Głównym założeniem moich działań jest przeprowadzenie klienta krok po kroku przez proces tworzenia jego identyfikacji wizualnej oraz wsparcie

w jej dalszej promocji na wszelkich nośnikach

  Początkowo ponad dziesięć lat realizowałam cele

biznesowe w charakterze  specjalisty ds. marketingu. 

Praca na etacie jednak była  zbyt nudna i realizowałam 

wizje innych osób. Nauczyłam się warsztatu pracy,

ale zawsze chciałam tworzyć swoje własne projekty.

Chciałam również stworzyć przestrzeń w temacie marketingu dla mniejszych firm, których nie stać na agencje reklamowe.

Tak właśnie powstało Milimetriks, studio grafiki ,ale w sumie trochę więcej, ponieważ jest to połączenie doświadczenia marketingowego z pasją do grafiki.

Jak się okazuje jest to rozwiązanie bardzo potrzebne

w małych firmach, dla których stworzyłam pakiety najbardziej potrzebnych usług w odpowiednich cenach.

 Pracuję głównie na aplikacjach Adobe Creative Cloud czyli Adobe Ilustrator, Photoshop, In Design, Muse, Sketch. W moich projektach  wykorzystuje nie tylko techniki cyfrowe, ale również rysunek ołówkiem, kredkami, pastelami, farbami akwarelowymi i olejnymi, liternictwo, kaligrafia, które urozmaicają projekty i dlatego po nie sięgam.

 Inspirują mnie ludzie i podejmowane przez nich wyzwania, dlatego wspieram małe firmy oraz biznesy zakładane przez kobiety. Moim zdaniem każda  firma zasługuje na dobry wizerunek, który nie kosztuje wiele. Wymaga  jedynie dopracowania i pasji. Codziennie uczę się czegoś nowego i nie zamierzam się zatrzymywać.

MOJE CERTYFIKATY