• Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Milimetriks to Ja  !

     Witaj, nazywam się Małgosia Łopata  i od jakiegoś czasu tworzę firmę Milimetriks Graphic Studio, która zajmuje się budowaniem wizerunku oraz wsparciem graficznym i  marketingowym  dla małych biznesów. Głównym założeniem moich działań jest przeprowadzenie klienta krok po kroku przez proces tworzenia jego identyfikacji wizualnej oraz wsparcie

w jej dalszej promocji na wszelkich nośnikach

Początkowo ponad dziesięć lat realizowałam cele biznesowe w charakterze  specjalisty ds. marketingu.  Praca na etacie jednak była dla mnie za mało ciekawa i bardzo monotonna,

no i  musiałam realizować  wizje innych osób. Nauczyłam się warsztatu pracy, ale zawsze marzyło mi się , że będę tworzyć swoje własne projekty od początku do końca.  Chciałam również stworzyć przestrzeń w temacie marketingu dla mniejszych firm, których nie stać na współprace z agencjami.

Tak właśnie powstało Milimetriks, studio grafiki ,ale w sumie trochę więcej, ponieważ jest to połączenie doświadczenia marketingowego z pasją do grafiki.

Jak się okazuje jest to rozwiązanie bardzo potrzebne

w małych firmach, dla których stworzyłam pakiety najbardziej potrzebnych usług w odpowiednich cenach.

Pracuję głównie na aplikacjach Adobe Creative Cloud czyli Adobe Ilustrator, Photoshop, In Design, Muse, Sketch, XD. W moich projektach staram się wykorzystywać nie tylko techniki cyfrowe, ale również rysunek ołówkiem, kredkami, pastelami, farbami akwarelowymi i olejnymi. Dodatkowo techniki takie jak liternictwo, kaligrafia, bardzo urozmaicają projekty i również po nie sięgam.

Inspirują mnie ludzie i podejmowane przez nich wyzwania, dlatego wspieram małe firmy oraz biznesy zakładane przez kobiety, dla których również powstał ten projekt. Moim zdaniem każda mała firma zasługuje na odpowiedni wizerunek, który nie kosztuje wiele, a  wymaga  jedynie dopracowania i pasji. Codziennie uczę się czegoś nowego i nie zamierzam się zatrzymywać.